História

História nášho solárneho štúdia Ergoline sa začala písať niekedy v roku 1999. Vtedy sme zakladali ešte jedno z prvých solárnych štúdií v Žiline. Zakrátko po nás začali po Žiline vznikať ďaľšie solárne štúdia Ergoline, s ktorými však nemáme absolútne nič spoločné. Jedná sa o našu konkurenciu, ktorú samozrejme plne rešpektujeme :)
Najskôr sme začínali len s tromi soláriami no zakrátko sme sa presťahovali do nových a väčších priestorov, v ktorých sídlime až dodnes. V súčasnosti prevádzkujeme sedem solárií od renomovanej nemeckej značky Ergoline.
Prednedávnom sme sa rozšírili a doplnili sme tie najluxusnejšie solária, aké firma Ergoline vyrába. Ide o modely Prestige 1600 Hybrid Performance LED a Sunrise 7200 Hybrid Light LED. Tieto soláriá sú založené na úplne novej hybridnej technológii opaľovania. Tieto solária majú dva druhy trubíc - klasické UV a kolagénové.
Vďaka tejto prevratnej technológii je opálenie ešte intenzívnejšie ako predtým, čo mnohí naši zákazníci skutočne oceňujú. Kolagénové svetlo pôsobí na pokožku priaznivo, preto nie je vysušená ako v prípade klasického solária.
V našich nových soláriách určite oceníte aj perfektný audio systém, ktorý dokonale spríjemní váš pobyt. K zariadeniu si môžete prostredníctvom dokovacej stanice či cez bluetooth pripojiť smartfón a po celú dobu opaľovania počúvať vlastnú hudbu.
Na výber máte z troch možností opaľovacieho programu, čím dosiahnete individuálny výber opálenia od jemného až po intenzívne. V našich soláriách sa dá opáliť pomerne rýchlo a naviac bezpečne, keďže spĺňajú najprísnejšie normy stanovené Európskou úniou.
Samozrejmosťou je aj poradenstvo, ktoré poskytujeme každému zákazníkovi. Či už ide o určenie najvhodnejšieho počtu minút strávených v soláriu podľa typu pleti alebo výber solárnej kozmetiky, náš kvalifikovaný personál vám vždy ochotne poradí.
V rámci skvalitnenia služieb v solárnom štúdiu poskytneme aj základné kozmetické potreby. Tie sú vám vždy plne k dispozícií zdarma.
Obecne platí, že návšteva solária by nemala byť častejšia ako 2 až 3 krát do týždňa. Solárium odporúčame navštevovať aj v zimných mesiacoch, kedy je to nielenže veľmi príjemné, ale má to aj svoje výhody. Pri mínusových vonkajších teplotách sa spojí príjemné s užitočným a popri krásnom opálení sa organizmus dobre prehreje.
Pre tých, ktorí majú záujem o pravidelnú návštevu, máme v solárnom štúdiu Ergoline pripravené rôzne akcie. Medzi hlavné patrí permanentka, ktorá je plne prenosná a časovo neobmedzená a oproti jednorázovým vstupom prináša zvýhodnenie až do výšky 20%. Ak sledujete našu stránku na sociálnej sieti Facebook, máte možnosť využiť aj rôzne sezónne akcie, ako napríklad „black friday“, kde môžete získať zľavy až do výšky 50%.