Používaním stránok tohto webového sídla súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Kabínka 1. | Ergoline Avantgarde 600 Turbo Power

Naše najobľúbenejšie a zároveň najstaršie solárium. Vyznačuje sa perfektným opaľovacím výkonom a ergonomicky tvarovanou akrylovou doskou. Veď, kto by mu tipoval už viac ako 10 rokov? Pravidelným servisom a včasnou výmenou trubíc ho však stále udržiavame v 100% stave. A je to miestami veľmi náročné, nakoľko náhradné diely sa už roky nevyrábajú.

Kabínka 2. | Ergoline Sunrise 488 Dynamic power

Až do príchodu Sunrise 7200 naše najlepšie vertikálne turbo solárium. Stále je však veľmi obľúbené a má čo našim zákazníkom ponúknuť.

Kabínka 4. | Ergoline Excellence 880 Smart Power

Až do príchodu Prestige 1600 naše najlepšie solárium. Stále však ponúka výborné opaľovacie výsledky. Vybavené je tiež aqua fresh a arómou počas opaľovania.

Kabínka 5. | Ergoline Inspiration 500 Hybrid Performance SLP

Hybridné solárium strednej triedy. Jedná sa o identický stroj ako je 1600vka v kabínke č. 7, avšak so slabším opaľovacím výkonom a podstatne nižšou cenou.

Kabínka 6. | Ergoline Sunrise 7200 Hybrid Light LED

Je naše nové a ultra moderné hybridné vertikálne solárium s nekompromisným opaľovacím výkonom. Je to absolútny top model vertikálnych solárií. Je v plnej výbave, čiže nechýba vibračná plošina, strhujúci 3D audio systém a podpora bluetooth pripojenia. Solárium sa jednoducho spáruje s vaším smartfónom a počas opaľovania počúvate vlastnú hudbu.

Kabínka 7. | Ergoline Prestige 1600 Hybrid Performance LED

Je naše nové a ultra moderné hybridné horizontálne solárium s nekompromisným opaľovacím výkonom. V uvedenom soláriu sa dostanete na pomyselný Olymp v solárnom opaľovaní. Je to doslova technologický unikát a to najluxusnejšie, čo kedy firma Ergoline vyprodukovala. Je v plnej výbave, kde nechýba plne uzavretý klimatizovaný opaľovací tunel, aqua fresh a aróma počas opaľovania alebo strhujúci 3D audio systém so zabudovaným subwooferom pod vašou hlavou. Solárium tiež podporuje funkciu bluetooth a je možné počas opaľovania počúvať vlastnú hudbu. Len inštalácia prebiehala zhruba 12 hodín. Boli prítomní 4 technici zo Slovenska a všetko prebiehalo pod taktovkou hlavného technika priamo z Nemecka.
X

Right Click

No right click